Full Details for Lot 183

Auction 715, Lot # 183

FLOR MINOR
Sin título
Frmada y fechada 97.
Litografía 45 / 75
(N. Querétaro, Querétaro, 1961 - )
45.5 x 64.5 cm
Estimado $5,000-8,000